renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Ekskluzywne meble ogrodowe LAMBERT
Ekskluzywne meble ogrodowe LAMBERTPlecionki.pl otrzymały z galerii Willow House materiał poświęcony niezwykłym meblom wyplatanym z włókna SunLux. Ekskluzywne meble ogrodowe z niemieckiej firmy Lambert zachwycają swoją formą, ergonomią, precyzją i jakością wykonania. W naszej ocenie są to najlepsze meble wyplatane na rynku europejskim. Meble niestety bardzo drogie, ale warte swojej ceny.
Czytaj całość...
Meble BISTRO - Ogrodowe meble dla gastronomii
Meble do gastronomii BISTRO MBMNowy rok, nowe materiały – Monachijska firma MBM czołowy, europejski dostawca mebli plenerowych dla gastronomii zaprezentował nowy materiał imitujący drewno – RESYSTA. Blaty stolików, stoły i elementy mebli z materiału Resysta doskonale pasują do oferowanych przez tę firmę mebli wyplatanych z włókna Mirotex. Prezentujemy realizacje z wykorzystaniem kolekcji mebli ogrodowych BISTRO firmy MBM.
Czytaj całość...
iloominacje wystawa Willow House
iloominacje wystawa Willow HouseWillow House zorganizował wystawę w CWW Domoteka poświęconą meblom produkowanym z plecionki Lloyd Loom i samej plecionce, która niestety w Polsce jest nieznana. Plecionka, która zrewolucjonizowała światową produkcję mebli wyplatanych na początku ubiegłego wieku warta jest popularyzacji, gdyż meble z niej produkowane należ do kategorii – ekskluzywne meble do domu i ogrodu.
Czytaj całość...
Plecionki papierowe
Plecionki papieroweObok plecionek rattanowych, plecionek Lloyd Loom, plecionki papierowe zyskują coraz więcej zwolenników wśród projektantów mebli i dekoratorów wnętrz. Powstaje coraz więcej projektów mebli i wnętrz, w których wykorzystuje się plecionki papierowe. W produkcji tych niezwykłych materiałów prym wiodą firmy włoskie, ale są też dostępne plecionki z zupełnie innych regionów świata.
Czytaj całość...
Ekskluzywne meble ogrodowe MBM
Ekskluzywne meble ogrodowe MBM"W roku 2010 najmodniejszym kolorem będzie kolor TABACO. Monachijska firma MBM przygotowała doskonałe kolekcje Madrigal i Bellini właśnie w kolorze Tabaco. Z wielką przyjemnością wprowadzamy te ekskluzywne meble ogrodowe do sprzedaży. Część mebli z kolekcji Madrigal mieliśmy przyjemność zaprezentować już w tym sezonie. Obecnie Madrigal z charakterystyczną szeroką plecionką Mirotex został połączony z nowoczesnym, niezwykłym materiałem imitującym drewno RESYSTA (materiał na blaty stołów i inne fragmenty mebli)." Informację uzyskaliśmy ze strony sprzedawcy ekskluzywnych mebli plenerowych firmy GABA 2.
Czytaj całość...
Kosze na pranie
Kosze na pranieZe sklepu internetowego Wiklinowy Dom otrzymaliśmy bardzo interesujące kosze na pranie. Wiklinowy Dom oferuje kosze wyplecione ze specjalnego włókna Saleen®. Jest to nowoczesny materiał do produkcji wyrobów plecionkarskich, które mają kontakt z wodą. Tego typu włókna popularnie są nazywane – Technorattan, my wolimy używać oryginalnej nazwy surowca, który ma wszelkie atesty i gwarancje producenta. Włókno użyte do produkcji prezentowanych koszy na pranie jest bardzo wytrzymałe i odporne na działanie wilgoci. Warto mieć taki kosz w swojej łazience lub pralni.
Czytaj całość...
Pracownia renowacji mebli wyplatanych
Renowacja mebli wyplatanychOstatnio gościliśmy w Pracowni Renowacji Mebli Wyplatanych REKAS. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z pracowni, które pokazują co można zrobić ze starym meblem. Proszę pamiętać: popularne określenie „wyplatanie rafią” jest nieprawidłowe. Przedstawione meble są wyplatane specjalnie szlifowanym włóknem rattanowym.
Czytaj całość...
Kufry i pojemniki Lloyd Loom
Kufry i pojemniki Lloyd LoomKufry i pojemniki na bieliznę z ekskluzywnej plecionki Lloyd Loom, to wyjątkowe wyroby w kolekcji sklepu internetowego Wiklinowy Dom. Wszystkie prezentowane kufry i pojemniki zyskały rekomendację serwisu plecionki.pl. Plecionka Lloyd Loom daje producentom mebli i dodatków do wyposażania wnętrz bardzo duże możliwości. Nam szczególnie spodobały się skrzynie i pojemniki, które są wyjątkowo przydatne w domu do przechowywania rzeczy.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 33 - 40 z 103