renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Sezon na meble ogrodowe
Sezon na meble ogrodoweZ firmy GABA 2 otrzymaliśmy bardzo ciekawy materiał o meblach plenerowych do kawiarni, restauracji, barów i innych lokali, które organizują letnie ogrody. Firma GABA 2 sprzedaje meble ogrodowe tak znakomitych firm jak LAMBERT, CANE-LINE czy STERN. Oprócz tych doskonałych marek światowych, których meble podniosą prestiż wyposażanego wnętrza, firma posiada w ofercie meble tańsze, aczkolwiek doskonałej jakości.
Czytaj całość...
Naprawa krzeseł wyplatanych
Rattan, rafia, naprawa krzeseł, wyplatanie, siedziska.Naprawa krzeseł wyplatanych.  Wiele pięknych krzeseł, foteli i sof, które mają elementy wyplatane trafia na śmietnik, ponieważ ich właściciele nie wiedzą jak dokonać naprawy uszkodzonych elementów wyplatanych. Najczęściej uszkodzeniu ulegają siedziska i oparcia wyplatane włóknem rattanowym (często błędnie nazywanym rafią lub żyłką).  Tego typu naprawami zajmują się wyszkoleni plecionkarze lub renowatorzy mebli.
Czytaj całość...
Wiklinowa moda w Centrum Wikliniarstwa
Wiklinowa moda w Centrum WikliniarstwaPlecionki.pl z wielką przyjemnością prezentują wiklinową modę, czyli eksponaty zgromadzone w Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem. Zupełnie inne spojrzenie na wiklinę niż w słynnej reklamie telefonii komórkowej Heyah. Uważamy, że wystawa jest doskonale zorganizowana, a eksponaty naprawdę bardzo interesujące.
Czytaj całość...
Kosze piknikowe z wyposażeniem
Kosze piknikowe z wyposażeniemPlecionki.pl otrzymały z firmy GABA 2 materiał o koszach piknikowych z wyposażeniem, a my z dużą przyjemnością je prezentujemy. Oryginalne angielskie kosze piknikowe, są doskonałej jakości. Tak wyposażony kosz piknikowy umili każde spotkanie przyjaciół, a posiłek w plenerze stanie się przyjemniejszy. W naszej ocenie takie kosze piknikowe z wyposażeniem są również doskonałym prezentem.
Czytaj całość...
Modna pajęczyna
Modna pajęczynaStruktura pajęczej siatki będzie w tym sezonie najmodniejszym motywem w meblach wyplatanych. Plecionki.pl śledząc trendy na rynku mebli wyplatanych zauważyły w tym sezonie dużo nowych kolekcji tworzonych właśnie techniką motania. „Konstrukcję i szkielet, skrywaną prawdę o przedmiocie delikatnie opleciono i wydobyto na wierzch w ekskluzywnych meblach plenerowych z kolekcji Safari White”. Czy łatwiej meble motać czy też żmudnie wyplatać? I jedna i druga technika wymaga niezwykłej precyzji i cierpliwości.
Czytaj całość...
Kapelusze Panama
Kapelusze Panama, oryginalne kapelusze PanamaZnane z takich filmów jak „Casablanka” i zdjęć amerykańskich aktorów i prezydentów Kapelusze Panama są produkowane w …. Ekwadorze. Te luksusowe kapelusze, które są symbolem dobrego gustu  i smaku swoją nazwę zawdzięczają poszukiwaczom złota, imigrantom i budowniczym Kanału Panamskiego . W poszukiwaniu zbytu Ekwadorczycy wywozili wyprodukowane z włókna palmowego kapelusze do Panamy i tam je sprzedawali, a ich nabywcy zgodnie twierdzili, że kapelusze mają z Panamy.
Czytaj całość...
Karkonoskie Pracownie Plecionkarstwa
Karkonoskie Pracownie PlecionkarstwaKarkonoskie Pracownie Plecionkarstwa. Przy Centrum Kultury w Kamiennej Górze prowadzone są zajęcia z plecionkarstwa dla dorosłych i dla dzieci. Pracownie organizują również cyklicznie specjalistyczne kursy plecionkarstwa, na które zapraszają wszystkich miłośników wyplatania koszy z wikliny i innych surowców. Plecionki.pl z wielką przyjemnością prezentują galerię nadesłanych zdjęć.
Czytaj całość...
Kosze na rośliny - pojemniki z Raucordu
Kosze na rośliny – pojemniki z RaucorduPlecionki.pl z dużą przyjemnością prezentują zupełnie wyjątkowe wyplatane z syntetycznego włókna Raucord kosze na rośliny, które są dostępne w firmie GABA 2. Te pojemniki są wyposażone w lakierowane, blaszane wkłady, które pozwalają bezpośrednio sadzić rośliny. Nowoczesne włókno Raucord, które użyto do produkcji koszy jest odporne na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkie kosze – pojemniki są wyplatane ręcznie. Prezentowane kosze nadają się do wnętrz i na zewnątrz budynków. Kosze doskonale sprawdzają się jako plenerowe pojemniki na rośliny. Kosze dostępne są w kolorze beżowym, antracytu i mokka.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 17 - 24 z 103