renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Nowoczesne meble do ogrodów zimowych

Nowoczesne meble do ogrodów zimowych Ogrody zimowe zwane również oranżeriami, to miejsca, które przeważnie sąsiadują z pokojem dziennym lub jadalnią. Dawniej służyły do hodowli i przechowywania roślin. Z czasem ogrody zimowe zmieniały swój charakter i stały się miejscami wypoczynku, często bez roślin! Ogrody zimowe wyposażamy w meble w zależności od charakteru pomieszczenia.

Czytaj całość...
Meble rattanowe w naszych domach.

Willow HouseDo salonów Willow House trafiła nowa kolekcja mebli wykonanych z rattanu odmiany PITRIT.

Szczególnie polecamy fotele firmy Lambert - Sherlock i Watson, które dzięki specjalnej technice patynowania uzyskały fantastyczny kolor.

Czytaj całość...
Siatki i maty rattanowe
Plecionki rattanoweZachwycają nas egzotyczne siatki i maty rattanowe, które znajdują zastosowanie w produkcji mebli, drzwi przesuwnych i osłon na kaloryfery, ale często nie wiemy gdzie ich szukać.
Czytaj całość...
Wiklina: kosze wiklinowe, kosze na prezenty, walizki wyplecione z wikliny

Kosze wiklinowePoszukującym ekologicznych opakowań do pakowania prezentów polecamy wspaniałe kosze wiklinowe, walizki wyplecione z wikliny i inne wyroby plecionkarskie, które oferuje firma GABA 2.

Firma jest liderem na rynku wyrobów plecionkarskich i posiada szeroką i atrakcyjną ofertę dla odbiorców indywidualnych.

Czytaj całość...
Plecionki z Hiacyntu Wodnego

Kule z Hiacyntu WodnegoW najnowszym Newsletterze (4/08) firmy GABA 2 znaleźliśmy przepiękne dekoracyjne kule wyplecione z Hiacyntu Wodnego


Czytaj całość...
Szuflady wiklinowe WICKER
Szuflady wiklinoweSzuflady wiklinowe z prowadnicami najczęściej są wykorzystywane w szafkach kuchennych. Montaż wiklinowych szuflad jest bardzo łatwy. Każdy samodzielnie może to zrobić w swojej kuchni. Te szuflady doskonale nadają się do przechowywania owoców, warzyw i różnych drobiazgów.
Czytaj całość...
Nowe surowce w meblach wyplatanych

Meble wyplatane kojarzą się z tradycyjnymi materiałami plecionkarskimi takimi jak wiklina, rattan czy hiacynt wodny. Meble z tych surowców znajdują zastosowanie we wnętrzach, ale głównie są wykorzystywane jako meble plenerowe.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 97 - 103 z 103