renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze na grzyby
Grzyby w koszuGrzybobranie to polski sport narodowy. Plecionki.pl wpisują się w powszechny trend i polecają wiklinowe kosze na grzyby. Zrezygnujcie z toreb foliowych, w których zebrane grzyby gniotą się i szybko psują. Kosze z wikliny są wygodne i praktyczne w użyciu.
Czytaj całość...
Warszawa, Domoteka, Dom Idealny
Willow House wystawa mebli LambertWarszawa, Domoteka, DOM IDEALNY to miejsce czasowych wystaw organizowanych przez dekoratorów CWW Domoteka i Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, obecnie w DOMU IDEALNYM swoją wystawę zorganizowała Galeria Willow House i zaprezentowała kolekcję mebli niemieckiej firmy LAMBERT, będącej jedną z najbardziej ekskluzywnych europejskich marek.

Czytaj całość...
Meble Ogrodowe część 3

Meble Cane-Line BrightonWyplatane fotele duńskiej firmy Cane-line – BRIGHTON, wykonane z czarnego lub naturalnego włókna syntetycznego, to ekskluzywne meble do nowoczesnej jadalni, ogrodu zimowego lub na taras. Moje uznanie zyskały fotele w czarnym kolorze, które w zestawieniu ze stołem z blatem ceramicznym wyglądają nowocześnie i elegancko.

Czytaj całość...
Warszawa, Domoteka, Willow House

Willow House DomotekaWarszawa, Domoteka, Willow House to kierunek, który wskazujemy poszukującym wyjątkowego designu. Galeria Willow House w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka to miejsce, w którym zaprezentowano wyselekcjonowane, wyjątkowe meble wykonane z najlepszych plecionek, takich jak…

Czytaj całość...
Meble Ogrodowe część 2

Meble Plenerowe SavannahMeble ogrodowe to najpopularniejsze określenie mebli do ogrodu, na taras, balkon lub nad basen – uważam, że o wiele trafniejsze określenie to – MEBLE PLENEROWE. Dzisiaj przedstawiam kolekcję, która wyjątkowo trafnie wpisuje się w tę definicję. SAVANNAH firmy Cane-line to wyjątkowy zestaw mebli dla zasobnych i wymagających inwestorów.

Czytaj całość...
Meble Ogrodowe część 1

Meble OgrodoweSerwis plecionki.pl poświeci w tym sezonie wiele uwagi meblom ogrodowym, wyplatanym z nowoczesnych włókien syntetycznych, które wypierają z naszych ogrodów, tarasów i balkonów klasyczne meble wyplatane z wikliny, rattanu i innych surowców naturalnych. Będziemy przedstawiać tylko meble znanych marek, które gwarantują najwyższą jakość. Wskażemy również miejsca, gdzie można te meble kupić. Dzisiaj przedstawiamy klasyczne meble ogrodowe, wyplatane z włókna Hularo®, produkowane przez firmę Cane-line, która w Polsce jest reprezentowana przez firmę GABA 2 Sp. z o.o., a sprzedawane są w galeriach Willow House.

Czytaj całość...
Stół i wygodne krzesła

Wygodne krzesłaGdy siedzimy przy rodzinnym stole, odkrywamy, że jadalnia to serce domu. Zadbajmy więc o dobry stół i wygodne krzesła. Forma współczesnych mebli się zmienia. Nic nie pozostaje takie, jakie było. Krzesło nie jest tylko przedmiotem do siedzenia. Wyraża pewien styl. Może pasować do nowoczesnego wnętrza lub domu na wsi. Wszystko zależy od tego jaki charakter chcemy nadać wybranemu wnętrzu.

Czytaj całość...
Willow House poleca- Accente

Accente w Willow HouseGalerie Willow House zaprezentowały najnowszą kolorystykę mebli firmy Accente. W warszawskiej DOMOTECE przedstawiono bardzo ciekawe zestawienie mebli do salonu i sypialni z mat Lloyd Loom.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 89 - 96 z 103