renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Wiklinowe kosze ekspozycyjne i do prezentacji towarów
Wiklinowe kosze ekspozycyjne i do prezentacji towarówFirma GABA 2 od wielu lat specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości koszy ekspozycyjnych i do prezentacji towarów. Zapewne w wielu sklepach, w których robicie zakupy takie kosze wiklinowe spotykacie. Właściciele sklepów przywiązują coraz większą uwagę do wystroju i dlatego coraz częściej wykorzystują praktyczne kosze wiklinowe.
Czytaj całość...
Kolorowe kosze wiklinowe
Kolorowe kosze wiklinowePlecionki.pl z wielką przyjemnością prezentują serię kolorowych koszy wiklinowych powstałych na potrzeby Willow House. Cieszy nas fakt, że polskie kosze wiklinowe znalazły się wśród najpiękniejszych wyrobów plecionkarskich sprzedawanych w Willow House, gdzie do tej pory dominowały wyroby z rattanu i hiacyntu wodnego.
Czytaj całość...
Meble ogrodowe Georgia Garden
Meble ogrodowe Georgia GardenPlecionki.pl polecają doskonałej jakości duńskie meble ogrodowe Georgia Garden. Producentem mebli jest znana firma Sika-Design. Firma specjalizuje się w produkcji mebli wyplatanych z surowców naturalnych i nowoczesnych włókien syntetycznych. Kolekcja Georgia Garden to meble ręcznie wyplatane z włókien perfekcyjnie imitujących rattan. Dystrybucję mebli prowadzi firma GABA 2.
Czytaj całość...
Plecionki imitujące rattan
Plecionki imitujące rattanPlecionki.pl z uwagą śledzą co dzieje się na rynku surowców plecionkarskich i materiałów dla stolarzy. W sklepie internetowym Wiklinowy Dom znaleźliśmy plecionki imitujące naturalny rattan. Na pozór delikatne, po bliższym kontakcie bardzo mocne plecionki z papieru i technorattanu mogą stosować ci, którzy nie mają doświadczenia z obróbką rattanu.
Czytaj całość...
Cane-line powrót do natury
Cane-line powrót do naturyFirma Cane-line słynąca z wysokiej klasy mebli plenerowych zleciła zaprojektowanie nowej kolekcji mebli z naturalnych surowców: rattanu, taśmy rattanowej, sznurka duńskiego i stali, najlepszym projektantom z biura MDD oraz znanej parze Strand+Hvass. W wyniku tej współpracy powstała kolekcja mebli indoor 2012.
Czytaj całość...
Renowacja i naprawa mebli wyplatanych
Renowacja i naprawa mebli wyplatanychPlecionki.pl zainteresowały się problemem naprawy mebli wyplatanych rattanem (często błędnie nazywanego rafią). W dziale renowacja mebli prezentujemy tych rzemieślników, którzy ręcznie wyplatają siedziska i oparcia włóknem rattanowym. Jednocześnie chcemy odpowiedzieć na pytanie: gdzie można zastosować gotowe siatki rattanowe? Poniżej prezentujemy francuską replikę starego krzesła, w którym nie wyplatano ręcznie siedziska i oparcia, a zamocowano gotową siatkę rattanową.
Czytaj całość...
Kosze na butelki
Kosze na butelkiKosze na butelki. Najbardziej eleganckie opakowania na butelki to kosze i walizki wiklinowe. Plecionki.pl prezentują dzisiaj kosze do serwowania wina i kosze do ich wręczania, transportu i przechowywania. Kosze do serwowania wina mogą być wyplecione z wikliny lub innych egzotycznych surowców plecionkarskich. Kosze z kolekcji firmy GABA 2.
Czytaj całość...
Kolorowe kosze upominkowe
Kolorowe kosze upominkowePlecionki.pl prezentują kolorowe kosze upominkowe z oferty firmy GABA 2. Kolorowe kosze upominkowe są idealnym opakowaniem na prezenty z różnych okazji: ślubu, imienin i świąt Bożego Narodzenia. Kosze w ciekawych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy GABA 2.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 8 z 103