renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Wiklina: kosze wiklinowe, kosze na prezenty, walizki wyplecione z wikliny

Walizka wiklinowaPoszukującym ekologicznych opakowań do pakowania prezentów polecamy wspaniałe kosze wiklinowe, walizki wyplecione z wikliny i inne wyroby plecionkarskie, które oferuje firma GABA 2.

Firma jest liderem na rynku wyrobów plecionkarskich i obsługuje odbiorców instytucjonalnych, którzy wykorzystują kosze do pakowania prezentów, butelek wina lub jako kosze ekspozycyjne do sprzedaży swoich wyrobów, a oferowane przez firmę wypełniacze i susze, takie jak wełna drzewna, rafia, cynamon czy plastry pomarańczy, nadadzą prezentom profesjonalny charakter.

Kosze wiklinowe
 
Odbiorców detalicznych zapraszamy do sklepu internetowego Wiklinowy Dom, gdzie można kupić przepięknie wyplecione wyroby z wikliny, a kosze wiklinowe z serii Salix Premium są dziełami sztuki rękodzielniczej. Tace wiklinowe z folią, walizki wiklinowe, tacki i wiele innych wyrobów może być przydatna w gospodarstwie domowym.

 

Plecionki.pl polecają firmy, których specjalnością są prezenty firmowe i upominki dla bliskich. Oczywiście polecamy te firmy, które smakołyki i wyborne trunki pakują w kosze delikatesowe. Polecamy firmy, które od wielu lat dostarczają wyjątkowe kosze okolicznościowe z okazji świąt i innych uroczystości. Powierzcie zrobienie doskonałego prezentu profesjonalistom.

- WiklinowyDom.pl – kosze do pakowania prezentów
- GABA 2 – doskonałe skrzynki na wino
- Najlepsze Herbaciane Specjały w koszach