renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Meble ogrodowe Georgia Garden

Plecionki.pl polecają doskonałej jakości duńskie meble ogrodowe Georgia Garden. Producentem mebli jest znana firma Sika-Design. Firma specjalizuje się w produkcji mebli wyplatanych z surowców naturalnych i nowoczesnych włókien syntetycznych. Kolekcja Georgia Garden to meble ręcznie wyplatane z włókien perfekcyjnie imitujących rattan. Dystrybucję mebli prowadzi firma GABA 2.

Romantyczne meble ogrodowe Dawn. Gergia Garden
Romantyczne meble ogrodowe Marie and Colonial. Georgia Garden

Meble Georgia Garden dzięki nowoczesnym materiałom mają wszelkie zalety wyrobów z wikliny i rattanu nie posiadając ich wad.

Romantyczne meble ogrodowe Marie. Georgia Garden
Romantyczne meble ogrodowe Daisy. Georgia Garden

Meble ogrodowe Georgia Garden to romantyczna kolekcja , która idealnie nadaje się do naszych polskich ogrodów, gdyż idealnie wpisują się w ich charakter i jednocześnie są dostosowane do naszego kapryśnego klimatu.

Romantyczne meble ogrodowe. Szezlong Ashley. Georgia Garden
Romantyczne meble ogrodowe. Huśtawka Evelyn. Georgia Garden

W skład kolekcji Georgia Garden wchodzą wygodne krzesła, fotele, sofy, podnóżki, stoliki, stoły, szezlongi, leżanki a także wisząca huśtawka. Meble wyposażone są w praktyczne, białe poduszki.

Romantyczne meble ogrodowe Emma. Georgia Garden
Romantyczne meble ogrodowe sofa Charlot krzesło Anna. Georgia Garden

Meble Georgia Garden są dostępne w firmie GABA 2 i jej galeriach Willow House, oraz w sklepie internetowym Wiklinowy Dom.

Zdjęcia: Sika-Design