renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Cane-line powrót do natury

Firma Cane-line słynąca z wysokiej klasy mebli plenerowych zleciła zaprojektowanie nowej kolekcji mebli z naturalnych surowców: rattanu, taśmy rattanowej, sznurka duńskiego i stali, najlepszym projektantom z biura MDD oraz znanej parze Strand+Hvass. W wyniku tej współpracy powstała kolekcja mebli indoor 2012.

Fotel Straw. Cane-line 7409PU.
Krzesło Straw. Cane-line 7408PS.

Znany duet Foersom i Hiort-Lorenzen zaprojektowali krzesła, fotele i podnóżek Straw. Stelaż został zrobiony ze szlachetnej stali, a wyplot ze sznurka duńskiego w naturalnym lub czarnym kolorze.

Krzesło Twist. Cane-line.
Krzesło Casima. Cane-line.

Strand+Hvass do swoich realizacji wykorzystali taśmę z rattanu. Krzesło Twist jest wyjątkowo wygodne, a nowoczesna linia zachęca do wykorzystania w bardzo zarówno w domu jak i pomieszczeniach biurowych. Krzesło Casima stworzone przez specjalistów z firmy Cane-line jest uniwersalne i można je również wykorzystać w nowoczesnej kuchni.

Puf Nest. Cane-line.
Krzesło Curve. Cane-line.

Foersom i Hiort-Lorenzen postanowili zmierzyć się również z tradycyjnym rattanem. W wyniku tej próby powstały dwa ciekawe projekty Nest i krzesło Curve. Ocenę pozostawiamy miłośnikom plecionek. Wszystkie prezentowane meble można zamawiać w salonach Willow House.

Katalog nowej kolekcji na stronie Cane-line w Willow House.

Zdjęcia: Cane-line dla GABA 2