renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze na prezenty

Z firmy GABA 2 otrzymaliśmy zdjęcia koszy na prezenty najchętniej kupowanych w firmie i w sklepie internetowym Wiklinowy Dom. W tym roku największe zainteresowanie wzbudziły kosze barwione na kolor mahoniowy, zarówno otwarte, jak i zamykane walizki wiklinowe. Oczywiście jak zwykle chętnie kupowane są równie kosze otwarte z wikliny gotowanej.

Kosz wiklinowy 1328
Kosz wiklinowy 44015

Kosze okrągłe i owalne są doskonałe do zapakowania prezentu z okazji imienin, urodzin jak i świąt. Te kosze wiklinowe szczególną popularnością cieszą się właśnie w okresie przedświątecznym.

Kosz wiklinowy ST 159.0
Kosz wiklinowy ST 150.0

Kosze owalne z wikliny gotowanej jak i z wikliny naturalnej chętnie są również wykorzystywane na paczki świąteczne dla kontrahentów i pracowników.

Kosz wiklinowy 44050
Kosz wiklinowy 44050.Salix

Kosze mniejszych rozmiarów są kupowane prze sklepy do pakowania słodyczy, herbaty, czyli mniejszych prezentów.

Kosz wiklinowy BM 514
Kosz wiklinowy BM 514 barwiony

Oprócz koszy o tradycyjnych kształtach podobają się nam kosze np. w kształcie łódki. Takie kosze są później wykorzystywane do przechowywania owoców.

Walizka wiklinowa
Walizka wiklinowa kolorowa

Najdroższe, ale najbardziej efektowne prezenty są dawane w walizkach wiklinowych, z wikliny naturalnej i barwionej. Jeżeli zainteresowaliśmy kogoś prezentowanymi koszami z wikliny i walizkami, zapraszamy do sklepu Wiklinowy Dom lub bezpośrednio do firmy GABA 2, która oferuje „Najlepsze w Polsce kosze wiklinowe

Zdjęcia: Miód Malina Studio