renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze na piknik

Plecionki.pl prezentują najpiękniejsze polskie kosze piknikowe. Kosze z kolekcji firmy GABA 2 idealnie nadają się na piknik i jako kosze na prezenty. Można spakować do nich prowiant na piknik lub smakołyki, które chcemy dać w prezencie. Kosze wiklinowe z deklami w naszej tradycji nazywamy koszami piknikowymi, Anglicy tak nazywają walizki wiklinowe, które są dodatkowo wyposażone w talerze, sztućce i inne elementy.

Kosze na piknik
Kosze na piknik

Kosze piknikowe bardzo często są również używane jako kosze na zakupy, kosze na grzyby a także, kosze do przechowywania rzeczy. Kosze, które prezentujemy są wyjątkowej jakości – można to zobaczyć na naszych zdjęciach.

Kosze na piknik
Kosze na piknik

W kolekcji firmy GABA 2 jest kilkanaście różnych modeli koszy piknikowych, my pokazujemy te , które nam najbardziej się podobają. Szczególnie podobają nam się kosze z ozdobnymi rozetami.

Kosze na piknik
Kosze na piknik

Te wszystkie kosze piknikowe w naszej ocenie mogą być doskonałym prezentem (bez koniecznego wypełnienia smakołykami). Docenią to znawcy sztuki wyplatania. My udzielamy tym koszom piknikowym pełnej rekomendacji.

Kosze na piknik
Kosze na piknik

Oczywiście na piknik można zabrać również kosze otwarte, jak i wyplecione z innych surowców np. z łuby. Jeżeli ktoś znalazł tutaj kosz, który chce kupić może to zrobić w sklepie Wiklinowy Dom.

 

Zdjęcia: Grzegorz Maląg GABA 2