renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze na rośliny - pojemniki z Raucordu

Plecionki.pl z dużą przyjemnością prezentują zupełnie wyjątkowe wyplatane z syntetycznego włókna Raucord kosze na rośliny, które są dostępne w firmie GABA 2. Te pojemniki są wyposażone w lakierowane, blaszane wkłady, które pozwalają bezpośrednio sadzić rośliny. Nowoczesne włókno Raucord, które użyto do produkcji koszy jest odporne na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkie kosze – pojemniki są wyplatane ręcznie. Prezentowane kosze nadają się do wnętrz i na zewnątrz budynków. Kosze doskonale sprawdzają się jako plenerowe pojemniki na rośliny. Kosze dostępne są w kolorze beżowym, antracuty i mokka.

Kosze na rośliny
Kosze na rośliny

Kosze na rośliny z Raucordu bardzo chętnie są kupowane na balkony, tarasy i do wyposażania obiektów – kawiarni, restauracji czy hoteli. Oczywiście będą się również pięknie prezentowały w mniejszych pomieszczeniach.

Kosze na rośliny
Kosze na rośliny

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży firmy GABA 2, a odbiorców indywidualnych do salonów Willow House lub sklepu internetowego Wiklinowy Dom, w którym oprócz koszy na rośliny z Raucordu dostępne są również inne wyroby plecionkarskie.
Materiał promocyjny firmy GABA 2.

Plecionki.pl polecają Raucord firmy Rehau jako sprawdzone w naszych warunkach atmosferycznych włókno do produkcji osłon na rośliny i mebli plenerowych.


Zdjęcia: Miód Malina Studio dla GABA 2