renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Papierowa wiklina

Papier jest doskonałym materiałem plecionkarskim. Z firmy GABA 2 otrzymaliśmy zdjęcia nowej kolekcji koszy z papieru, które pokazują nam, że z kolorowych gazet można wypleść piękne kosze i pojemniki. Plecionki.pl popularyzują wyplatanie z papieru jako doskonałą formę terapii zajęciowej. Wyplatanie z papieru może być też ciekawą formą spędzania wolnego czasu. Zamiast malować, rysować, wyszywać można – wyplatać. Śledząc fora internetowe zauważyliśmy, że wyplatanie z papieru staje się bardzo modne.

Papierowa wiklina
Papierowa wiklina

Plecionki.pl z uwagą śledzą wszystko co jest związane z wyplataniem. Papierowa wiklina cieszy się dużą popularnością i wielu naszych czytelników wyplata z papieru kosze i małe pojemniki. Mamy nadzieję, że przedstawione zdjęcia koszyków z papieru zachęcą do zrobienia samemu takich koszy. Tym, którym nie starczy cierpliwości lub czasu, a kosze podobają się, pozostaje kontakt z działem handlowym firmy GABA 2.

Papierowa wiklina
Papierowa wiklina

Wcześniej o wyrobach z papierowej wikliny pisaliśmy w artykule Kosze z papieru, gdzie przedstawialiśmy interesującą kolekcję koszy Shanghai News.


Zdjęcia: GM – GABA 2