renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
iloominacje wystawa Willow House

Willow House zorganizował wystawę w CWW Domoteka poświęconą meblom produkowanym z plecionki Lloyd Loom i samej plecionce, która niestety w Polsce jest nieznana. Plecionka, która zrewolucjonizowała światową produkcję mebli wyplatanych na początku ubiegłego wieku warta jest popularyzacji, gdyż meble z niej produkowane należ do kategorii – ekskluzywne meble do domu i ogrodu.

Lloyd Loom produkcja mebli
Lloyd Loom produkcja mebli

Wyjątkowe właściwości plecionki Lloyd Loom zapewniają jej czołowe miejsce wśród surowców używanych do produkcji mebli luksusowych. W galeriach Willow House można kupić meble Lloyd Loom czołowych europejskich producentów wykorzystujących ten materiał do swoich realizacji. Galeria Willow House z okazji wystawy zorganizowała promocję na kufry i pojemniki produkowane z materiału Lloyd Loom. Szczegóły promocji na stronie Willow House.

Lloyd Loom produkcja mebli
Lloyd Loom produkcja mebli

Plecionki Lloyd Loom do produkcji mebli można kupić w firmie GABA 2, która importuje te plecionki na potrzeby przemysłu meblarskiego. W firmie GABA 2 można kupić plecionki Lloyd Loom z drutem i bez. Zainteresowanych zapraszamy również do sklepu internetowego Wiklinowy Dom, gdzie można kupić:Zdjęcia: GM – GABA 2