renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Tacki Wiklinowe

Tacki wiklinowe. Wyplatane z wikliny małe koszyczki i tacki wiklinowe są na co dzień wykorzystywane w naszych domach do podawania pieczywa, owoców i innych drobiazgów. Tacki z wikliny są w każdym domu. Często nawet ich nie zauważamy, a warto czasami zastanowić się nad ich pięknym, starannym i precyzyjnym, ręcznym wykonaniem.

Tacka Wiklinowa
Tacka Wiklinowa

W sklepie internetowy z wikliną - Wiklinowy Dom znaleźliśmy bardzo duży wybór tac i tacek z wikliny, od ażurowych po wyplatane z pełnej wikliny. W tym sklepie można kupić tacki okrągłe, owalne, o różnej wielkości. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nam szczególnie przypadły do gustu taki z serii Salix Premium. Wyroby z wikliny, które należą do tej wyjątkowej kolekcji zasłużyły na naszą rekomendację.

Tacka Wiklinowa
Tacka Wiklinowa

Plecionki.pl polecają tacki z wikliny również jako doskonałe opakowania na świąteczne prezenty. Wystarczy paczka dobrej herbaty, kilka ozdób choinkowych, celofan, rafia i mamy atrakcyjny i praktyczny prezent. Agencjom reklamowym, firmą pakującym prezenty polecamy kontakt z działem handlowym firmy GABA 2, która ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości wyroby z wikliny.

Zdjęcia: GM GABA 2