renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze z papieru

W galeriach Willow House odkryliśmy niezwykłe kosze wyplecione  z - PAPIERU!!! To kolekcję Shanghai News duńskiej firmy Villa Collection. Cieszymy się, że tego typu kosze znalazły się na naszym rynku. Do tej pory oglądaliśmy je na targach i wystawach, na których prezentowały się firmy plecionkarskie z Ameryki Południowej, gdzie sztuka wykorzystywania „papierowej wikliny” jest najpopularniejsza. W naszym kraju „wiklina z papieru” jest mało popularna, a nieliczne grono pasjonatów tworzy naprawdę ciekawe wyroby.

Wiklina papierowa
Kosze papierowe

W wypadku kolekcji koszy z papieru Shanghai News dostępnej w salonach Willow House mamy do czynienia z naprawdę doskonałymi wzorami.  W kolekcji znajdują się małe kosze regałowe do wykorzystania np. w łazience na ręczniki lub drobiazgi, jak i duże formy na rośliny lub kosze na papier. Kosze są wyjątkowo mocne, a ich ciężar zaskoczy, gdyż skręcony papier jest ciężki – dzięki temu kosze są bardzo stabilne i wytrzymałe.

Papierowa wiklina
Kosze z papieru

Kosze wyplecione z papieru z kolekcji Shanghai News polecamy szczególnie miłośnikom Orientu i Feng Shui.. Zapraszamy do galerii Willow House. Mamy informację, że kolekcja Shanghi News jest limitowana.

Zdjęcia: Villa Collection, GM – GABA 2