renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze na prezenty

Kosze na prezenty. Wiklinowe kosze są idealne jako opakowania na świąteczne prezenty. Co prawda Plecionki.pl uważają, że to właśnie te kosze są najlepszym, idealnym prezentem, ale wielu to nie wystarczy. Namawiamy do korzystania z tych cudownych wyrobów z wikliny i wypełniania ich słodyczami, wyborną herbatą i butelką dobrego wina. My szczególnie lubimy prezenty w walizkach wiklinowych, których wielkość można dobrać w zależności od wielkości prezentu.

Puzderko wiklinowe
Walizki wiklinowe

Tym, którzy dysponują mniejszym budżetem polecamy ładne kosze na owoce lub małe puzderka wiklinowe, które wystarczy wypełnić cukierkami. Doskonałym prezentem będzie też wiklinowy róg obfitości wypełniony łakociami. Dorosłym polecamy różne kosze na butelki, które zawsze mogą być dyżurnym prezentem na imieniny, urodziny, parapetówkę. Taki prezent szczególnie ucieszy miłośników dobrego wina.

Kosze na butelki
Wiklinowy róg obfitości

Wszystkie te kosze na prezenty można kupić w sklepie internetowym Wiklinowy Dom. Odbiorcom instytucjonalnym polecamy kontakt z firmą GABA 2, która jest jednym z największych dostawców opakowań z wikliny i innych surowców plecionkarskich w naszym kraju. To tutaj znajdziecie największy wybór koszy na prezenty i wypełniaczy takich jak rafia i wełna drzewna.

Zdjęcia: Studio Miód Malina dla GABA 2

Zobacz katalog KOSZE DO PAKOWANIA PREZENTÓW firmy GABA 2