renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Fotele bujane

Fotele bujane, fotele na biegunach wykonane z różnych surowców i w różnych technologiach, o różnych kształtach i wzorach zawsze służą nam do wypoczynku i relaksu. Największy wybór foteli bujanych znaleźliśmy w galeriach Willow House, które specjalizują się w sprzedaży mebli wyplatanych z surowców naturalnych i nowoczesnych, syntetycznych surowców plecionkarskich. Plecionki.pl wybrały kilka modeli mebli, które nam najbardziej się podobały.

Fotel bujany EXPLORE Hularo CANE-LINE
Fotel bujany MONET Rattan SIKA

Prezentujemy fotele bujane wykonane z rattanu, włókna Cane-line i rewelacyjnego włókna SunLux firmy Lambert. Obok tradycyjnych modeli wykonanych z rattanu znaleźliśmy nowoczesny fotel bujany z podnóżkiem EXPLORE firmy Cane-line. Na wyjątkową uwagę zasługują fotele bujane SAN REMO firmy Lambert, my pokazujemy fotel wypleciony z czarnego włókna SunLux, ale od sprzedawców z Willow House dowiedzieliśmy się, że ten model dostępny jest także w białym kolorze.


Fotel bujany SAN REMO SunLux LAMBERT
Fotel bujany WATSON Ratan LAMBERT

Miłośników wyjątkowych mebli i słodkiego leniuchowania zapraszamy do galerii Willow House, a niecierpliwych zapraszamy do sklepu internetowego na bezpieczne zakupy.

Zdjęcia: Lambert, Sika, Cane-line