renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Kosze na prezenty

Kosze na prezenty. Wybierasz się na ślub, imieniny, urodziny a może na parapetówkę? Nie wiesz jaki wybrać prezent. Nie masz pomysłu na upominek. Zapraszamy do sklepu Wiklinowy Dom, w tym internetowym sklepie kupicie wiele modnych, ekologicznych przedmiotów, które są doskonałymi prezentami. Wszystko zależy od Waszych pomysłów. Wystarczy kupić wyplataną z rattanu tacę i wypełnić ją owocami albo wyplatany z bambusa lub z wikliny kosz na butelkę wina. Kosze wyplatane, w które zapakujemy słodycze albo inne drobiazgi same w sobie są prezentami.

Misa z rattanuKosz na butelkę wina

W sklepie Wiklinowy Dom znajdziecie również specjalistyczne kosze do pakowania prezentów,  które są bardzo chętnie wykorzystywane przez firmy pakujące prezenty, agencje reklamowe, a także w delikatesach czy sklepach z winami.

Kosz na butelkę wina
Pojemniki z bambusa
Odbiorcom instytucjonalnym polecamy kontakt z firmą GABA 2, która specjalizuje się w dostarczaniu koszy do pakowania prezentów i skrzynek na wino.

Zdjęcia: Studio Miód Malina dla GABA 2

Plecionki.pl polecają firmy, których specjalnością są prezenty firmowe i upominki dla bliskich. Oczywiście polecamy te firmy, które smakołyki i wyborne trunki pakują w kosze delikatesowe. Polecamy firmy, które od wielu lat dostarczają wyjątkowe kosze okolicznościowe z okazji świąt i innych uroczystości. Powierzcie zrobienie doskonałego prezentu profesjonalistom.

- WiklinowyDom.pl – kosze do pakowania prezentów
- GABA 2 – doskonałe skrzynki na wino
 

  Najlepsze Herbaciane Specjały w koszach