renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Walizki wiklinowe

Walizki wiklinowe na piknik, walizki wiklinowe do zapakowania prezentu, walizki wiklinowe na butelki z winem, walizki wiklinowe na drobiazgi – bardzo wiele zastosowań można znaleźć dla tych dzieł sztuki rękodzielniczej.  Największy wybór walizek ręcznie wyplecionych z wikliny znaleźliśmy w firmie GABA 2, która specjalizuje się w sprzedaży wyrobów plecionkarskich.

Walizka wiklinowa
Walizki z wikliny

Każdy znajdzie coś dla siebie. Walizki mają różne wielkości od 35 do 60 cm długości. Tym wszystkim, którzy nie mają pomysłu na prezent podpowiadamy: wystarczy do walizki włożyć wełnę drzewną i mamy doskonałe opakowanie na butelki z winem. 

Wełna drzewna
Walizka z wikliny

Zainteresowanych zakupem dużej ilości walizek wiklinowych namawiamy do kontaktu z działem sprzedaży firmy GABA 2, a odbiorcom indywidualnym polecamy Sklep internetowy Wiklinowy Dom.

Zdjęcia: Studio Miód Malina dla GABA 2

Plecionki.pl polecają firmy, których specjalnością są prezenty firmowe i upominki dla bliskich. Oczywiście polecamy te firmy, które smakołyki i wyborne trunki pakują w kosze delikatesowe. Polecamy firmy, które od wielu lat dostarczają wyjątkowe kosze okolicznościowe z okazji świąt i innych uroczystości. Powierzcie zrobienie doskonałego prezentu profesjonalistom.

- WiklinowyDom.pl – kosze do pakowania prezentów
- GABA 2 – doskonałe skrzynki na wino