renowacja mebli
Polska wiklina
 
Maty wiklinowe
Meble plecione z polipropylenów

Kupującym meble plenerowe polecamy nowoczesne rozwiązania – meble plecione z polipropylenów. Drewniane meble ogrodowe i  plecione z naturalnych surowców: wikliny, rattanu narażone są na biokorozję oraz niszczący wpływ warunków atmosferycznych (woda, wilgoć, promieniowanie UV). Plecionki.pl wybierają meble plenerowe plecione z surowców odpornych na działanie tych czynników.

Mycie foteli plecionych
Konserwacja mebli plecionych

Konserwacja i utrzymanie tych mebli w czystości jest bardzo łatwa. Meble plecione z nowoczesnych włókien syntetycznych można myć pod bieżącą wodą. Niektóre meble są tak ładne, że można je wykorzystać do wyposażenia ogrodu zimowego, a nawet wewnątrz domu. Szczególnie polecamy meble plecione z takich włókien jak: Raucord, SunLux, Cane-line, Viro czy Mirotex. Więcej o tych surowcach plecionkarskich na naszej stronie w dziale Plecionki syntetyczne

Nowoczesna plecionka
Nowoczesne meble wyplatane

Największy wybór mebli plecionych z włókien high-tech w firmie GABA 2, która oferuje meble plenerowe takich firm jak Cane-line, Lambert i wielu innych europejskich, doskonałych marek.

Zdjęcia:  Cane-line